Příběhy účastníků

Rád se o své zdraví starám sám a tento kurz mi pomohl sjednotit a také prohloubit mé informace. Obzvlášť se mi líbí praktické lekce, především o baňkování a moxování, všichni jsme teď doma samá "modřina" :-) Ve své práci se denně věnuji zdravotním problémům mých klientů a často mě napadlo, jestli problémy těla nesouvisí i s životními příběhy, které mi vyprávějí. Teď už vím, že ano a také vím, jak jim mohu víc pomoci. Původně jsem chtěl studovat nějakou východní nauku přímo. O existenci online kurzu jsem neměl ani ponětí a asi bych se i bál, jestli tam dostanu všechny potřebné informace. Pak jsem na jednom semináři potkal Martina, který mi vyprávěl o svém projektu a nabídl mi ho k vyzkoušení. No a bylo to :-) Každou lekci jsem viděl už několikrát (opakování matka moudrosti) a teď se těším na každý webinář i článek na blogu.
Petr Daichlermasér
Nejdříve jsem se bála, jak zvládnu teoretickou část kurzu, ale Martin Janouch vše skvěle vysvětlil a uvedl na příkladech z jeho praxe. Praktická část kurzu byla super, hodně věcí jsem hned začala používat a daří se mi. Naučené věci uplatňuji na sebe, manžela i na děti. Překvapilo mě, jak snadno se dá rozpoznat začátek nemoci a jak se dá zastavit ještě dřív, než pořádně začne. Stavy, které jsem dříve přecházela, nebo jim nevěnovala pozornost, beru teď jako signály. Baví mě všímat si jednotlivých zdánlivě nesouvisejících drobností, které ukazují možnou blížící se pohromu. Akupresuru jsem dokonce uplatnila i ve škole u své studentky a pomohla jí zastavit počínající migrénu.
Aneta Krabasováučitelka
Ve svých 60 letech jsem si poprvé koupila internetový kurz a nelituji. Pochopila jsem, jak se chová moje tělo a proč mám některé zdravotní problémy. Teď si pomáhám sama a mé zdraví se pomalu zlepšuje. Již pár let mě trápily bolesti kloubů a zpomalené zažívání. Ani moje fyzická kondice nebyla taková, jakou bych si přála. Zadýchávání při stoupání do schodů mě dokázalo hodně potrápit. U všech doktorů jsem si vyslechla, že je to v mém věku normální a jaké mám štěstí oproti svým vrstevníkům, kteří jsou na tom hůře. Měla bych být vlastně ráda, že mám jen malé zdravotní problémy. Pan Janouch mi naštěstí ukázal, že i v mém věku může být mé zdraví stoprocentní. Děkuji.
Irena Maštalovádůchodkyně
Na své pozici jsem si nemohl dovolit být nevýkonný, nebo dokonce nemocný. Spoustu let jsem opravdu fungoval každý den, až postupně začala nastupovat únava a vyčerpanost. Do toho jsem začal marodit snad každý měsíc. K doktorům se mi nechtělo, ale vůbec jsem nevěděl co s tím. Pokusil jsem se ubrat v práci, ale nepomohlo to. Naštěstí jsem od známého dostal kontakt na pana Martina. Absolvoval jsem vstupní vyšetření u něj v ordinaci. Dva měsíce jsem se léčil pomocí bylinek, poté jsme přešli na určitou formu koučinku. Díky tomu jsem pochopil, jak bych měl naložit se svým zdravím. Co je pro mě priorita. Že mám převzít zodpovědnost do svých rukou. Proto jsem si pořídil kurz Sám sobě terapeutem.
Petr Novákpersonal manager